Editie 2005

Prijswinnaars 2005

Op deze pagina zijn de prijswinnaars te vinden van Sportgala Halderberge 2005.

Categorie
Naam Sport Prestatie
Sportjongen
1. Michiel Swaans Judo Negen jarige kampioen van Zuid Nederland in de klasse tot 31 kg.
2. Jurian Beukers Zwemmen

Verschillende uitstekende prestaties behaald.

aanmoedingsprijs Tom Bosma Atletiek

Haalde 46.37 meter bij het onderdeel speerwerpen.

     
Sportmeisje
1. Mylon Vonk Kunstschaatsen Derde plaats bij Open Nationaal Kampioenschap Kunstschaatsen in Den Bosch in de categorie Debs.
2. Melissa Kolhorn Atletiek

Tweede jaarprestatie bij D-Junioren op het onderdeel 60 meter horden.

3. Lisette de Jong Kunstschaatsen Open Nederlandse Kampioenschappen vijfde plaats op het NK in de categorie Novice.
     
Sportvrouw
1. Patsy Kolhorn-Ceulemans Atletiek

Medaille bij het hoogspringen in Spanje in 2005, daarnaast ook diverse prestaties op nationaal niveau.

2. Annette de Bot Duathlon, Zwemloop & Triathlon

Duathlon: 1x overwinning, 1x 2de plek
Zwemloop: 2x overwinningen, 1x 3de plek
Triathlon: 4x overwinningen, 2x 2de plek
Totaalklassement Triathloncircuit Z-W Nederland: 2de plek.

     
Sportman
1. Nick Zuijkerbuijk Biljart Nederlands Kampioen Driebanden-groot bij junioren.
2. Jack Elst Boogschieten

Nederlands kampioen in de discipline 25m - 1 pijl. Daarnaast eerste op de Rayon kampioenschappen en tweede in de regiocompetitie.

3. Gerben van den Biggelaar Atletiek

Verschillende uitstekende prestaties in duatlons en triatlons.

     
Sportsenior
1. Andre Klep Wielrennen Werelduurrecordhouder 60+, 2e bij Wereldkampioenschap tijdrijden 60+, 4e bij Wereldkampioenschap op de weg 60+ en verschillende wegwedstrijden gewonnen.
2. Henny Rovers Wielrennen

Dertien overwinningen o.a. WK Tijdrijden 45+, Districtskampioen op de weg en tijdrijden, internationale tijdritten. Tevens uurrecordhouder van Nederland en wereldkampioen tijdrijden.

3. Jan Jacobs Biljart

Tweede plaats bij de regiofinale, tweede plaats bandstoten derde klasse, finale tweede klasse libre behaald.

     
Jeugdsportploeg
1. Springfield B Korfbal Ongeslagen kampioen zaal.
2. De Beuk Jongens B1 Handbal Ongeslagen kampioen geworden in hun klasse van de afdeling Brabant.
3. Les Fleurs
team B
Twirl/Majorette Brabants Kampioen in de afdeling Jeugd 2.
     
Sportploeg
1. Les Fleurs
team A
Twirl/Majorette Nederlands Kampioen in de eredivisie, het hoogst te behalen resultaat.
2. BC Vossenberg Jongens Junioren Basketbal Kampioen van deel Rayon Kern Brabant