Dubbelklik hier om de afbeelding te veranderen
Editie 2004

Atletiekvereniging A.V.O. '83 heeft het sportgala reeds eenmaal eerder georganiseerd.
In 2004 zijn de volgende titels vergeven.

- Sportmeisje van Halderberge 2004
- Sportjongen van Halderberge 2004
- Sportvrouw van Halderberge 2004
- Sportman van Halderberge 2004
- Jeugdteam van Halderberge 2004
- Team van Halderberge 2004

Prijswinnaars 2004

Op deze pagina zijn de prijswinnaars te vinden van Sportgala Halderberge 2004.

Categorie
Naam Sport Prestatie
Sportjongen
Jurian Beukers Zwemmen Prima prestaties bij het open water zwemmen .
Mark van Merriënboer Voetbal

Voetbaltalent bij RKC te Waalwijk, keeper, zet alles op zij voor de sport.

     
Sportmeisje
1. Melissa Kolhorn Atletiek Nederlands kampioen 60 meter horden, zowel indoor als outdoor
2. Lisette de Jong Kunstrijden

Aansprekende resultaten bij wedstrijden: winnaar wedstrijd in Duitsland, 2e in de nationale kührwedstrijd in Dordrecht.

3. Nicole Vergouwen Turnen 2e prijs bij de ZW kampioenschappen.
     
Sportvrouw
1. Sandra Leijten Tafeltennis

Nederlands kampioen meisjeskadetten in 2004, deelname Europese Jeugdkampioen-schappen, speelster ere-divisie, beste jeugdspeelster van Nederland in haar leeftijdscategorie en 3 jaar lid Nederlandse jeugdselectie.

2. Annette de Bot Triathlon

Diverse goede resultaten bij wedstrijden 2e bij veldduathlon in Etten/Leur, 2e duathlon in Dordrechr, 2e triathlon in Kamperland, 2e Bienenloop in Kruisland, en 2e duathlon in Molenschot.

3. Carola Koeken Zwemmen 6e Nederlands kampioenschap open water zwemmen.
     
Sportman
1. René Luysterburg Biljarten Nederlands kampioen kader 47/1, 3 e plaats kader 71/2 en 2 e op NK libre.
2. Gerbert v.d. Biggelaar Triathlon

Nederlands kampioen junioren tot en met 16 jaar.

3. Paul Musters Triathlon

2e Nederlands kampioenschap wintertriathlon, 5e Nederlands kampioenschap run-bike-run en 7e Nederlands kampioenschap triathlon.

     
Jeugdsportploeg
1. Vlug en Lenig Turnen Gepromoveerd van landelijke C-lijn naar landelijke B-lijn, op een na hoogste lijn in Nederland.
2. Majaheicha 1 Judo 2e plaats Zuid-Nederlandse Kampioenschappen.
3. Majaheicha 2 Judo 3e plaats Zuid-Nederlandse Kampioenschappen.
     
Sportploeg
1. Concordia Florebith Handboog-schieten Zestal dat regio-, rayon- en nederlands kampioen, discipline indoor en outdoor.
2. Hoeven A1 Voetbal Kampioen in hun klasse.
3. Juliana 2 Korfbal Kampioenschap en promotie naar 1 e klasse.