bs_17198038_171980_2275390a
Winnaars 2011

Genomineerden 2011

in willekeurige volgorde

 
Categorie
Naam Sport
 
Sportjongen
   
 
Gijs-Jan Tak Zwemmen
 
Bas de Bruijn Zwemmen
 
Jens van Geel Karting
 
 
   
 
   
 
Sportmeisje
   
 
Maartje Tak zwemmen
 
Julia Dekkers Turnen
 
Femke Konings Turnen
 
   
 
   
 
Sportvrouw
   
 
 
 
   
 
   
 
Sportman
   
 
ronald akkermans Autocross
 
Coen de Bruin Zwemmen
 
Simon van der Doel Judo
 
   
 
   
 
Jeugdsportploeg
   
 
 
Devo E1 voetbal
 
 
Gastel D2 voetbal
     hv de beuk D jeugd  handbal
     Victoria 03 C1  voetbal
     Devo F1  voetbal
     Hoeven E3  voetbal
     TCB Bosschenhoofd jeugd  tennis
     Hoeven D3  voetbal
     Badminton Jeugd  badminton
 
                           
 Gastel E3  voetbal
     Devo MB1  dames voetbal
 
   
 

Sportploeg

  hv de Beuk  handbal
 
team dart t pleintje dart
     badminton hoeven senior mix  badminton
 
   Bijzondere vermeldingen  Sven Megens  wielrennen geestelijk gehandicapten
  Bijzondere vermeldingen   Michel Schoenmakers   zwemmen is geselecteerd voor de paralympics 2012

Prijswinnaars 2011

Op deze pagina zijn de prijswinnaars te vinden van Sportgala Halderberge 2011.

Categorie
Naam Sport Prestatie
Sportjongen
     
1. Bas de Bruijn Zwemmen
2. Jens v Geel Karting
3 Gijs -Jan Tak Zwemmen
   
     
Sportmeisje
     
1.Femke Konings Turnen .
2. Julia Dekkers Turnen
3. Maartje Tak Zwemmen
     
     
Sportvrouw
     
1.    
2         
     
Sportman
1. ronald akkermans autocross  
2. coen de Bruijn  zwemmen  
3 Simon van der Doel Judo  
     
Jeugdsportploeg
     
1. Victoria'03 C1 voetbal
2. Devo MB1 dames voetbal
3.Hv deBeuk handbal .
Aanmoedigingsprijs Sven Megers  wielrennen  
Waarderingsprijs  Michel Schoenmakers  zwemmen  
Sportploeg
     
1. Hv de Beuk handbal .
2.  t'Pleintje Darten
3 Hoeven senior Mix  Badminton  
!

Vader taks

vader taks nam de prijs in ontvangst

voor  zijn verjaardag vierende dochter

Wethouder Jan Paantjens

presentatie was in handen van johan v Kleeff

Brons was er voor handbaljeugd HV de beuk

meer dan 250 mensen

Jong en oud was aanwezig voor de huldiging van de kampioenen

2e plaats devo meisjes MB1

2e plaats devo meisjes voetbal mb1

2e plaats jeugdploeg van het jaar 2011

1e plaats jeugploeg van het jaar 2011

Victoria c1

Victoria c1 jeugdploeg van het jaar 2011

klembord12

Julia Dekkers

julia ontvangt haar beker voor haar 2e plaats van Jan Paantjens

Julia Dekkers 2e plaats

julia Dekkers 2e bij de meisjes

turnen

Jens van Geel

2e plaats voor jens van Geel

Na vorig jaar de aanmoedigingsprijs te hebben gewonnen

nu een eervolle 2e plaats

Gijs-Jan Tak werd 3e

3e plaats sportjongen 2011

zwemmen

sportmeisje van het jaar 2011

femke konings sportmeisje van het jaar

Bas de Bruijn 1e plaats sportjongen van het jaar 2011

zwemmen

De nummers 1 en 2

sportman van het jaar 2011 verkiezing
1/ronald akkermans autocross  
2. coen de Bruijn  zwemmen

Ronald akkermans sportman van het jaar 2011

met de wisselbeker

Handbalvereniging De Beuk

1e plaats sportploeg van het jaar 2011

Darters van t Pleintje

2e plaats sportploeg van het jaar

Coen de Bruijn

2e plaats sportman van het jaar verkiezing

zwemmen

klembord14

Edith Moerenhout

prijsuitreiking door oud wielrensters Edith moerenhout

badminton hoeven senior mix was 3e