Editie 2012

Aangemelden 2012

Hieronder staan de tot nu toe aangemelden sporters voor de komende editie van het sportgala.

 
Categorie
Naam Sport Prestatie
 
Sportjongen
     
 

Janne Englebert Zwemmen

Brabantse  zwemkampioenschappen

6e plaats, 100 meter Rugslag

8e plaats 200 meter wisselslag

8e plaats 100 meter vrijeslag

Brabantse Winterkampioenschappen kortebaan 2e plaats Team estafette

 

Bas Moerings paardensport .brabants en nederlands kampioen springen klasse C-L
 

Mauro Soeterman paardensport opgenomen in b-kader voor ponies
 

 

     
 

     
 
Sportmeisje
     
 

Roos Englebert Zwemmen

Brabants kampioenschappen

1e  op de 50 meter vlinderslag bij de meisjes 10 jaar (Brabants kampioen)

2e plaats, zilver op 200 meter wisselslag

2e plaats zilver op 100 meter rugslag

3e plaats Brons op 100 meter vrijeslag

kwalificatie voor 2 NK's

 

Yentel Boot Judo

 

 

 

1e plaats Zuidnederlandse kampioenschappen

1e Bredase kampioenschappen

2e international toernooi Luxenburg

2e  international toernooi Borsa open Sarajevo-Bosnie 2x zilver 13-15jaar

1e Kampioenschap der Lage landen Mierlo

 

Femke konings Turnen

 

 

 

 

 

Bosan Gymnastics Cup

goud op brug

Bosan Gymnastics Cup

goud bij de Paren

wedstrijd samen

 met Michele

Regiokampioenschappen

2e plaats

Regionale Toestelfinales

goud op rug

en balk, zilver op sprong en vloer

Sidijk Gymnastics Tournament

1e plaats

Kwartfinale NK

1e plaats

Brabantse Kampioenschappen

1e plaats

NK teams finale

3de plaats.

Moreau Gymnastics Tournament .

2de plaats

Halve finale NK

1ste plaats.

NK

1ste plaats

NK toestelfinale brug

1ste plaats

NK toestelfinale vloer

2de plaats

 

 Sophie Poot  paardensport

 brabants kampioen -brons nederlandse kampioenschappen

dressuur klasseDE-L2

 

 juli Dekkers  turnen  
 
Sportvrouw
     
 

Angelique Jongbloets hondensport

categorie Behendigheid

nederlands kampioen,wereldkampioen(IMCA)

 

Naima Bosman

loopsport

 

 

 

 

 

5 EM Oud Gastel 2de dame

28 augustus 2012,

Steenbergen 10 km V 35+ 1ste overall

8 september 2012-12-22

10 km Stampersgat V 35+ 3de dame

16 september 2012,

10 km Zevenbergen V 35+ 2de dame

14 oktober 2012,

21 km Eindhoven V 40+ 2de dame

21 oktober 2012,

10 km Rucphen V 35+ 2de dame

18 november 2012,

10 EM Horendonk Belgiƫ 2de dame

24 november 2012,

NK Cross Tilburg V 40+ 3de dame

18 december ,2012,

Pekkercross Oud Gastel 1ste dame

 

Marijke vd Kar Dansen Nederlands kampioen jun. open klasse.
 

Daphne Vergouwen paardensport Brabants kampioen en Nederlands kampioen klasse L
 

Merel Vergouwen paardensport brabants kampioen dressuur klasse DE-L2
 

     
 

     
 
Sportman
 Marco de Vries  karate teamWJKA

 

 

cat kata en kumite masterklasse europees kampioen

 

 

 

Bas de Bruijn zwemmen

 

 

 

Brabantse Winterkampioenschappen

1e 100m schoolslag -2e 100m vrije slag- 2e 100m rugslag -

2e 200m wisselslag

Brabantse Zomerkampioenschappen (lange baan)

1e 200m vrije slag-1e 100m rugslag-1e 200m rugslag-

1e 100m schoolslag-1e 200m schoolslag-

1e 200m wisselslag-2e 100m vlinderslag-2e 50m schoolslag.

 

 

coen de Bruijn zwemmen
 

Sven Megens wielren
 

 

 

 

 

  .
 

     
 

     
 
Jeugdsportploeg
 v.v Hoeven F3  Voetbal  kampioen 4e klasse
 

v v Hoeven E4  Voetbal  kampioen 4e klasse
 

v.v. Hoeven E5  Voetbal  kampioen 5e klasse
 

 v.v Hoeven E1  Voetbal  kampioen 1e klasse
     v.v.Hoeven E2  Voetbal  kampioen 3e klasse
     v.v.Devo MB1  voetbal  kampioen 1e klasse   4x op rij kampioen 1e klasse halve finale beker 
   

 jeugdbrandweer

Halderberge

 brandweerwedstrijden

 

 

 

1e plaats kwalificatiewedstrijd te Waalre

4e plaats halve finale wedstrijd Cromstrijen

10e plaats landelijke finale te Mijdrecht

 

 D-jeugd HV de Beuk  handbal

  

kampioen seizoen 2011-2012 en 2010-2011

     viertal heerjansruitertjes  paardensport

 reserve kampioen ned kampioenschappen klasse CDE midden

brabants kampioen en 4e NK

     zestal heerjansruitertjes  paardensport

 brabants kampioen reserve kampioen

ned kampioenschappen klasse  cde licht

      E2 Victoria'03  voetbal  kampioen
     E4 Victoria '03  voetbal  kampioen
     F2 Victoria '03  voetbal  kampioen
     f2/f3 Sc Gastel  voetbal  kampioen
   

 Vice Versa 51

jeugd 3

 Tafeltennis  kampioen najaarscompetitie afd zuidwest aspiranten 2e klasse
 
Sportploeg
     
 

MHCO veterinnenteam Hockey   kampioen 2011-2012
 

team  WJKA karate  europees kampioen team kumite
 

 

 

Sportsenior

 Marinus de Jong  wielrennen

 Wereld kampioen wielrennen bij de Master Cycling Classic  in Tirol

 categorie 75 jarige