Editie 2011

Aangemelden 2011

Hieronder staan de tot nu toe aangemelden sporters voor de komende editie van het sportgala.

Categorie
Naam Sport Prestatie
Sportjongen
 Gijs-Jan Tak  zwemmen  

Brabantse Winterkampioenschappen 2011

4*100m vrije slag estafette goud 4:37,54


Jens van Geel Karting n.k.

 

 

 

 

 

2e Ned.Kampioenschap 

 

Prestatie 8 wedstrijden 1e wedstrijd Veldhoven 2e

                                         2e wedstrijd Emmen 3e        3e wedstrijd Kerpen 5e

                                         4e wedstrijd Kerpen 6e         5e wedstrijd Berghem 2e

                                         6e wedstrijd Hahn 4e             7e wedstrijd Hahn 5e

                                         8e wedstrijd Berghem 2e

 


Bas de Bruijn zwemmen

 

Brabantse Winterkampioenschappen 2011

100m schoolslag goud 1:09,70

200m schoolslag goud 2:20,50

4*100m estafette vrije slag Goud 3.37,84

Brabants Zomer Kampioenschap 2011

100m schoolslag goud 1:11,69

200m schoolslag goud 2:37,44

200m vrije slag goud 2:09,85

Brabantse Sprint Kampioenschappen 2011

50m schoolslag goud 31,20

100m wisselslag goud 1.02,80

4*50m vrije slag estafette Goud 1:38,02



     

     
Sportmeisje
 maartje Tak  zwemmen  

Brabantse Winterkampioenschappen 2011

4*100m vrije slag estafette goud 5:19,01


Julia Dekkers Turnen

 

 

 

 

 

 

Instap niveau 7

Bosan Gymnastics Cup               brons op balk,zilver op vloer

Bosan Gymnastics Cup               zilver bij de Parenwedstrijd

Regiokampioenschappen              2e plaats

Regionale Toestelfinales               goud op sprong,balk en vloer

Sidijk Gymnastics Tournament      1eplaats

Brabantse Kampioenschappen      1e plaats

voorwedstrijd NK                           2e plaats

Techcare turntoernooi Vlissingen    2e plaats

halve finale NK                             1e plaats

NK                                              2e plaats

NK Toestelfinales                         brons op brug,zilver op sprong

SVOD Deventer                           2e plaats met het team

 


Femke

Konings

Turnen
Junior niveau 3)

Wase Gymcup

1e plaats met het team

NK Teams

3e plaats met het team

Bosan Gymnastics Cup

goud op balk, zilver op brug

Bosan Gymnastics Cup

goud bij de Parenwedstrijd

Kersttoernooi

goud op sprong, brug, balk en vloer

Regiokampioenschappen

3e plaats

Regionale Toestelfinales

zilver op brug, balk en vloer, brons op sprong

Sidijk Gymnastics Tournament

1e plaats

Brabantse Kampioenschappen

1e plaats

Halve finale

1e plaats

Techcare Turntoernooi Vlissingen

2e plaats

NK

5e plaats

NK Toestelfinales

zilver op brug en balk, goud op vloer

Fame SVOD Deventer

2e plaats met het team, 2de plaats individuele meerkamp, goug op brug en balk, brons op vloer



     

     
Sportvrouw
     






     

     
Sportman
     

simon ayomide v den doel judo

Simon veroverde samen met Roel Wesselink (Bergen op Zoom) een gouden en een zilveren medaille op de Nederlandse kampioenschappen Judo Kata en werd op de wereldkampioenschappen in Frankfurt 19e.  Afgelopen weekend (22-10-2011) waren de Europese kampioenschappen in Praag waar zij 5e positie werden.


ronald akkermans autocross nederlands kampioen auto cross sprint 2000 voor de 2e keer in 2009-2011

rob musters triathlon  

Prestatie:

Over-all Top 3 Prestaties 2011:


Zwemloop Roosendaal 1000-10: 2e plaats.

Clubkampioenschap AVO’83. 5km: 1e plaats.

Sprinttriathlon Terheijden 500-20-5: 1e plaats. (geen hoofdafstand)

500m zwemmen trio-triathlon Oud Gastel: 2e plaats.

1/4e Triathlon Zeeland Vlissingen 1000-40-10 3e plaats.

Brinkloop Diever(Drenthe) 10km: 1e plaats.

1/4e Triathlon Kamperland. 1000-40-10 2e plaats.

1/4e Triathlon Aalsmeer. 1000-40-10 1e plaats.

1/4e Triathlon Spijkenisse. 1000-40-10 2e plaats.

National Scott Triathlon Circuit 1e plaats.

       
       

coen  de Bruijn

zwemmen

Brabantse Winter Kampioenschappen 2011

4*100m estafette vrije slag Goud 3.37,84

Brabantse Zomerkampioenschappen 2011

200m schoolslag goud 2:30,17

Brabantse Sprint Kampioenschappen 2011

4*50m vrije slag estafette Goud 1:38,02


 


Danny Zagers modelvliegsport Nederlands kampioen F3A-X C klasse



     

     
Jeugdsportploeg
 devo e1  voetbal  ongeslagen kampioen 2e klasse

s.c.gastel d2 voetbal kampioen

hv de beuk d jeugd handbal kampioen
   gastel E3  voetbal  kampioen
   Victoria’03 C1  voetbal

 

 ongeslagen Kampioenschap 2de klasse C junioren Zuid1

beker gestrand in de halve finale


 devo f1  voetbal  voor de 4 keer kampioen
   Hoeven E3  voetbal  najaarskampioen
   TCB Bosschenhoofd  tennis  kampioen driekwart competitie t/m 11jaar regio zuid 2e klasse voorjaar 2011
   Hoeven d3  voetbal  voorjaarskampioen
 

 badminton

jeugd damesteam

 badminton  

 devo MB1  dames voetbal

 

najaarsreeks ongeslagen kampioen in de 2e klasse

 in voorjaarscompetitie 2e  finale knvb beker met strafschoppen verloren

Sportploeg
     

hv de beuk handbal  

Prestatie: De Heren Senioren zijn dit jaar gepromoveerd naar de 2e klasse. Zonder puntverlies werden zij kampioen, slechtste uitslag was winnen met "maar" 5 goals verschil. Daarnaast werd de finale van de beker van brabant (en zeeland) behaald. Onder meer winst om de kampioen van de 1e klasse was daarvoor nodig. In de finale bleek internos (regio klasse.. 3 klassen hoger) net te sterk voor de heren.


Team Dartsteam Super league ‘T Pleintje

dart Kampioen geworden in de regio klasse landelijke dartcompetitie

badminton

Hoeven

senior mix 

badminton

!

Dynamo uit roosendaal

verzorgde een mooie demonstratie

demonstratie van turnvereniging Dynamo uit roosendaal

Ook op de balk was een mooie demonstratie te zien